جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

رفع ترافیک شبکه های وای فای با نرم افزار Wifox

  رفع ترافیک شبکه های وای فای با نرم افزار Wifox

  شنبه, ۲۷ آبان, ۱۳۹۱

  wifox

  به گزارش سرویس نرم افزار پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از Computerworld، بر اساس اعلام دانشگاه کارولینای شمالی ۳ نفر از محققان این دانشگاه یک پروتکل نرم افزاری را ارائه کرده اند که میتواند هنگام ترافیک بالای روتر وای فای، عملکرد سیستم را مدیریت کند تا سیستم به دلیل ترافیک و شلوغی دچار مشکل نشود.

  عدم تقارن و ناهماهنگی سیستمهای وای فای به دلیل شلوغی و ترافیک بالا در بعضی نقاط از جمله مسائلی است که همواره کارشناسان به دنبال راه حل آن بوده اند.

  این پروتکل نرم افزاری Wifox نام دارد و در هنگام ترافیک روتر، برای آن اولویتهای خاصی در نظر میگیرد. همچنین میتوان این نرم افزار را به جای آپدیت روتر نیز مورد استفاده قرار داد.

  Wifox در نقاطی که بین ۲۵ تا ۴۵ کاربر از سیستم وای فای استفاده میکنند مورد آزمایش قرار گرفته است، بر اساس نتیجه آزمایش کاربرد این پروتکل نرم افزاری موجب افزایش سرعت و پاسخگویی به کاربران بیشتری شد. هنگامی که تعداد کاربران ۴۵ نفر باشد کارایی سیستم وای فای ۷۰۰ درصد افزایش داشته و هنگامیکه تعداد کاربران ۲۵ نفر بود کارایی سیستم ۴۰۰ درصد افزایش داشت.


  این مطلب تا کنون 32 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ یکشنبه 28 آبان 1391
  منبع
  برچسب ها : ترافیک ,سیستم ,افزار ,کاربران ,افزایش ,افزاری ,درصد افزایش ,کارایی سیستم ,تعداد کاربران ,هنگام ترافیک ,ترافیک شبکه ,
  رفع ترافیک شبکه های وای فای با نرم افزار Wifox

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز شنبه 9 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر